Obiekty Mieszkaniowe

KLINY ZACISZE [ETAP I, II, III]


W malowniczej dzielnicy Kraków – Dębniki, przy ulicy Biskupa Albina Małysiaka – korzystna lokalizacja, nowoczesna architektura, ciekawie rozplanowane mieszkania, dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz bliskie sąsiedztwo terenów zielonych z pewnością przypadną do gustu osobom w każdym wieku.

BAGRY PARK


Nieopodal Zalewu Bagry – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa – powstaje projekt Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne. Budynek o minimalistycznym charakterze znajdzie się w pobliżu osiedla mieszkaniowego Bagry Park zlokalizowanego w tej modnej części Krakowa, przy ul. Bagrowej.

VILLA SENTO


Villa Sento to funkcjonalny, elegancki i nowoczesny apartamentowiec położony przy ul. Zbrojarzy 105. Projekt Villa Sento adresowany jest do osób ceniących kameralność i ciekawą architekturę, połączoną z najwyższą jakością wykonania i eleganckim wykończeniem klatek schodowych i korytarzy.

NOWY ZŁOCIEŃ – [ETAP I]


Nowoczesne mieszkania w spokojnej i zielonej części Krakowa, dobre skomunikowanie z centrum miasta, blisko węzła autostrady, udogodnienia i atrakcje w sąsiedztwie – sprawdź osiedle Murapol Nowy Złocień.