O Firmie

O FIRMIE

Firma Mikoś-Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. jest spółką inżynierską świadczącą usługi w zakresie inwestycji budowlanych w sektorze prywatnym i publicznym. Oferujemy kompleksową obsługę inżynieryjno-budowlaną przedsięwzięć inwestycyjnych, modernizacyjnych i remontowych.

Działamy na rynku nieruchomości od ponad 15 lat. Specjalizujemy się w nietypowych i oryginalnych projektach. Firma dysponuje bogatym zapleczem sprzętowym i magazynowym. Baza specjalistycznych sprzętów budowlanych spełnia współczesne wymagania rynkowe. Nasza firma współpracuje z profesjonalnymi podwykonawcami w zakresie techniki szalunkowej i deskowania. Mikoś Budownictwo obecnie plasuje się jako firma w średnim segmencie firm budowlanych.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym jak również użyteczności publicznej. Nasza praca wykonywana jest ze staranności z wykorzystaniem certyfikowanych materiałów.

Doświadczenie zdobyte przez realizację wszystkich inwestycji, praktyczna znajomość rynku nieruchomości oraz wysoka jakość proponowanych usług dają naszym klientom gwarancję dobrego wyboru.


HISTORIA FIRMY

Firma rozpoczęła swoją działalność ponad 15 lat temu jako Firma Remontowo Budowlana Łukasz Mikoś z siedziba w Prandocinie, świadcząc swoje usługi na terenie Krakowa i okolic. Realizację pierwszych zleceń rozpoczęto w 2004 r. Przez ten czas zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie, które stanowią podstawę działalności naszej firmy.
Ze względu na dynamiczny rozwój Firmy Remontowo Budowlanej powstała spółka Mikoś Budownictwo opierająca się na wieloletnim doświadczeniu Firmy Remontowo Budowlanej Łukasz Mikoś. Spółka przejęła działania FRB w generalnym wykonawstwie i stanie surowym. Firma Remontowo Budowlana zajmuje się obecnie głównie podwykonawstwem oraz wykonywaniem prac wykończeniowych tj. tynkowanie, malowanie czy regipsy.


KADRA

Kadrę Mikoś Budownictwo tworzą zaufani wysoko wykfalifikowani inżynierowie z uprawieniami zawodowymi oraz specjaliści posiadający bogatą wiedzę budowlaną.
Dbamy aby nasi pracownicy stale się rozwijali i podnosili swoje kwalifikacje. W tym celu regularnie organizujemy zewnętrzne szkolenia i kursy. Stwarzamy pracownikom możliwość awansu, czego potwierdzeniem jest to, że większość kadry kierowniczej składa się z specjalistów wywodzących się bezpośrednio ze spółki.
Założycielem i właścicielem spółki jest inż. Łukasz Mikoś. Posiada on duże doświadczenie teoretyczne i praktyczne w budownictwie. Jego wiedza i profesjonalizm sprawdza się w rozwiązywaniu wszelkich problemów.


KARIERA W MB

Wykorzystaj swoją wiedzę i doświadczenie w firmie, w której masz możliwość rozwoju. Dołącz do zespołu Mikoś Budownictwo.


DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ ?

Odpowiedzialność odgrywa ważną rolę w Mikoś Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k.

Spółka działa zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie prawa pracy, praw człowieka, odpowiedzialności za wykonane prace oraz ich wpływ na społeczeństwo.

Głównymi obszarami społecznej odpowiedzialności biznesu w które szczególnie zaangażowana jest firma jest bezpieczeństwo pracy i struktury społecznej. W ramach obszaru bezpieczeństwa pracy firma prowadzi aktywne działania wewnętrzne: szkolenia oraz inwestycje w sprzęt.

Zapewniamy wysoką jakość produktów i usług przez nas świadczonych oraz wspieramy ochronę środowiska naturalnego.